Stiri Externe
Dupa ce a invins cancerul si a devenit dependent de tatuaje, un barbat a mers la chirurg sa scape de organele genitale. Motivul este halucinant
Un barbat din Polonia, in varsta de 32 de ani, dependent de tatuaje, a decis ca vrea sa scape de organele lui genitate, asa ca a fost operat de un chirurg. Motivul pentru care a recurs la un asemenea gest este surprinzator.
Adam Curlykale, din Poznan, Polonia a decis sa inceapa sa isi tatueze corpul dupa ce a fost diagnosticat cu cancer. Era foarte nemultumit de aspectul pielii sale palide, suferind de albinism, iar acum are 90% din suprafata pielii tatuata. Chiar si globii oculari sunt tatuati in negru. Insa Adam a descoperit ca o anumita parte a corpului sau...