Incident în județul Prahova: un bărbat s-a răsturnat cu ATV-ul și a suferit mai multe răni

Pompierii din Prahova au fost solicitați să intervină, vineri, după ce un bărbat s-a răsturnat cu ATV-ul. Bărbatul a avut nevoie de îngrijiri medicale.

Author: Diana Bostan vineri 24 martie 2023 , 21:42

incident

Incident ATV Prahova

DISTRIBUIE
acest articol
DIMENSIUNE
TEXT ARTICOL
Aa - Aa+

In articol:

Incidentul a avut loc în Drajna, Prahova, acolo unde bărbatul în vârstă de 32 de ani s-a răsturnat cu ATV-ul.

Un bărbat s-a răsturnat cu ATV-ul și a suferit mai multe răni

ISU Prahova a intervenit, vineri, după ce a primit un apel că un bărbat s-a rpsturnat cu ATV-ul în Drajna.

Citește și: Alertă de incendiu la o clinică din Deva. Pompierii au intervenit

Intervenim cu o şenilată UTV şi o autospecială de primă intervenţie şi comandă. Asistenţa medicală este asigurata de un echipaj SAJ”, au transmis cei de la ISU Prahova.

Citește și: O mamă și-a ucis cu sânge rece ambii băieți, iar apoi s-a sinucis. Apropiații familiei nu înțeleg de ce a recurs femeia la un astfel de gest oribil: „Păreau complet normali, o familie fericită”

Citeste si: Pastila de a doua zi: Administrare, eficienta si riscuri

Citeste si: Misha a rămas cu traume după mariajul cu Connect-R! Abia acum s-a spus tot adevărul despre divorțul lor:- wowbiz.ro

Victima a fost preluată și transportată la spital, având un posibil traumatism la coloană.

O mașină a fost găsită răsturnată pe marginea unui drum din Arad

Mașina răsturnată a fost găsită în apropierea localității Voivodeni. Șoferul ar fi decedat în urmă cu 12 ore.

Citește și: Bărbat din Constanța, cercetat după ce i-a amenințat cu moartea pe doi polițiști într-o benzinărie

”În ziua de 24 martie, poliţiştii oraşului Ineu au fost sesizaţi despre un auroturism răsturnat în zona D.N. 79/A, în afara localităţii Voivodeni. În urma cercetării de la faţa locului, a fost identificat un bărbat de 30 de ani, din Dieci, la volanul unui autoturism răsturnat, la km. 55+456 metri, la aproximativ 15 metri de partea carosabilă, într-o zonă cu vegetaţie”, a transmis IPJ Arad.

Citește și: Un bătrân și-a dat foc la avere de tristețe. Bărbatul a făcut scrum 20.000 de euro. Motivul este șocant

”Conform concluziilor echipei medicale de la faţa locului, bărbatul ar fi decedat în urmă cu aproximativ 12 ore, autopsia urmând a stabili cauza morţii”, a mai precizat IPJ Arad.

Polițiștii au deschis un dosar penal pentru ucidere din culpă și continuă cercetările în acest caz.


Abonează-te pe


Partenerii nostri
Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si