Stiri Actuale
Cunoscut dealer de droguri din Timisoara, retinut dupa ce a fost prins in flagrant când vindea 2,5 kilograme de canabis
Un cunoscut dealer de droguri din Timisoara a fost retinut dupa ce a fost prins in flagrant in timp ce comercializa 2,5 kilograme de canabis, ambalat in 31 de pachete, anunta Directia de Investigare a Infractiunilor de Criminalitate Organizata si Terorism (DIICOT).
Potrivit unui comunicat de presa de miercuri al DIICOT, procurorii de la Serviciul Teritorial Timisoara au dispus retinerea pentru 24 de ore a inculpatului Ovidiu Alexandru Iftode, pentru trafic de droguri de risc.
"Inculpatul este un cunoscut dealer local de droguri, acesta fiind cercetat si in trecut pentru trafic de droguri de risc si...