Furtuna care s-a abătut asupra Capitalei, în această seară, a făcut prima victimă. Un bărbat care se afla în maşină când vântul a început să bată cu putere a ajuns de urgenţă la spital, în stare de inconştienţă.
Un copac doborât de vântul puternic a căzut pe maşina în care se afla bărbatul şi l-a rănit grav. Acesta staţiona pe o stradă din zona Şoseaua Giurgiului. Conform martorilor, bărbatul a fost preluat de SMURD, după ce a fost scos de sub crengile copacului.
El se află la spitalul Bagdasar din Capitală.
Citeste si: Greutate si inaltime copii in functie de varsta- catena.ro
Citeste si: Suspectul crimei din Brăila a mărturisit tot ce s-a întâmplat în cabinetul stomatologic! Ce confesiune i-a făcut Marina Gavril înainte să fie omorâtă: "Mi-a zis că..."- wowbiz.ro
Bărbatul urmează să fie examinat de doctori pentru a se stabili ce îngrijiri trebuie să primească şi cât o să stea în spital.