Stiri Actuale
Ce rușine a primit Michael Jackson la București! Regele muzicii pop era să fie dat afară din mănăstire pentru că n-a vrut să-și dea jos pălăria! Michael a donat o sumă uriașă mănăstirii Snagov | DEZVĂLUIRI
Michael Jackson, artistul care a murit în 2009, la doar 50 de ani, a concertat în două rânduri la București, în 1992 și 1996
Marele Michael Jackson (1958-2009) a concertat în două rânduri la București, în 1992 și 1996, aparițiile artistului în România fiind considerate evenimente care au marcat epoca. Deși în zilele noastre muzica starului pop a început să fie interzisă la multe posturi radio și de televiziune după...