Wow
Momente emoționante între Emanuel de la „Casa Iubirii” și Andreea! Tânărul s-a pus în genunchi: „Simt că este ultima femeie din viața mea”
Emanuel i-a făcut o declarație de dragoste inedită partenerei sale, Andreea. Tânărul s-a pus în genunchi. Oare a sosit timpul pentru întrebarea cea mare?
Andreea și Emanuel, foști concurenți în „ Casa Iubirii ”, sezonul 1, au făcut declarații despre parcursul relației lor după încheierea competiției. Cei doi s-au mutat împreună într-un apartament din București.
Cei doi au făcut dezvăluiri inedite despre viața de cuplu. Cei doi nu exclud nici pe departe...