1 din 3 | A uitat fereastra deschisa, iar cand s-a intors de la serviciu, casa lui era un iad. Cand a intrat in locuinta , a incremenit
2 din 3 | A uitat fereastra deschisa, iar cand s-a intors de la serviciu, casa lui era un iad. Cand a intrat in locuinta , a incremenit
3 din 3 | A uitat fereastra deschisa, iar cand s-a intors de la serviciu, casa lui era un iad. Cand a intrat in locuinta , a incremenit
Neatentia unui barbat l-a costat scump. El a lasat fereastra de la baie deschisa, iar cand s-a intors de la serviciu, casa lui era un iad.
Resalles este un utilizator al reţelei sociale Reddit care a postat cateva imagini infioratoare dinauntrul casei sale de vacanta.
Desi a incuiat toate usile, a uitat fereastra de la baie larg deschisa, si, din pacate pentru el, asa a ramas timp de trei zile.
Sursa: stirirol.ro