This browser does not support the video element.
Nebunie mare pe faleza din Mangalia, acolo unde mai multi "Dorei" si-au batut joc de banul public. ##VIDEO801##
Motivul este de-a dreptul hilar, iar locuitorii sunt exasperati de lucrarile din zona si de faptul ca se pierd bani. Muncitorii au si o explicatie, evident, hilara. Oamenii spun ca zidul "era stramb", dar ca in doua- trei zile va fi la loc, drept si frumos, evident pe o cheltuiala mai mare.
Cei din Primarie sunt si ei revoltati si spun ca vor obliga firma care s-a ocupat de constructie sa refaca tot zidul, dar pe cheltuiala proprie.