This browser does not support the video element.
Nimic nu s-a mai mişcat, astăzi, în nordul capitalei. Coloanele de maşini s-au întins pe kilometri întregi. Ore în şir s-a stat în aglomeraţie. Până şi poliţiştii s-au lăsat păgubaşi de dirijatul traficului. ##VIDEO32427##
Domnul din imagini nu a mai rezistat! Si-a abandonat masina si a luat-o la pas pana la destinatie.
Aglomeratia spun politistii este din cauza unui targ, organizat la cel mai mare centru expositional din nordul capitalei. Daca doriti sa ajungeti in zona, evitati arterele principale, din zona mai ales la orele de varf!