Zmeul care-a spulberat sase masini e agent la politia locala. Suparat dupa o cearta cu iubita, barbatul s-a pus pe baut si, fara sa se mai gandeasca la consecinte, s-a urcat la volan. Drumul i s-a incheiat brusc in masinile parcate.
Acelasi lucru l-au banuit si politistii, care l-au pus sa sufle in etilotest.
Citeste si: Greutate si inaltime copii in functie de varsta- catena.ro
Citeste si: Suspectul crimei din Brăila a mărturisit tot ce s-a întâmplat în cabinetul stomatologic! Ce confesiune i-a făcut Marina Gavril înainte să fie omorâtă: "Mi-a zis că..."- wowbiz.ro
In urma accidentului pe care l-a produs, agentul s-a ales cu rani usoare. Mai dureros va fi cand va avea de scos din buzunar pagubele produse.
Pentru ca a condus baut, s-a ales cu dosar penal si a ramas fara permis.