Stiri Actuale
Medic de la Institutul de Boli Cardiovasculare, infectat cu coronavirus
O femeie în vârstă de 31 de ani, medic la Institutul de Boli Cardiovasculare din Timişoara, a fost depistată pozitiv cu coronavirus. Medicul a fost deja internat la Spitalul de Boli Infecţioase.
Managerul Institutului de Boli Cardiovasculare din Timişoara, medicul Constantin Luca, a declarat, miercuri, pentru News.ro, că o doctoriţă a Institutului a fost depistată pozitiv cu coronavirus.
Medic de la Institutul de Boli Cardiovasculare, infectat cu coronavirus
"Doctoriţa noastră, în vârstă de 31 de ani, vineri a...